بخريد و بخوانيد ...

امیلی در نیومون
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

امیلی در نیومون

(Emily of New Moon)
نویسنده: ال. ام. مونتگمری (Lucy Maud Montgomery)
ترجمه: سارا قدیانی
ناشر: قدیانی
سال نشر: 1398 (چاپ 4)
قیمت: 40000 تومان
تعداد صفحات: 555 صفحه
شابك: 978-600-251-401-1
امتیاز كتاب:  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب:

امیلی سرزنده و پرجنب‌وجوش که پس از مرگ پدرش یتیم شده است به زودی درمیابد که چندان هم تنها نیست و اقوام و دوستان زیادی در مزرعه‌ی نیومون انتظارش را می‌کشند. جایی که پسرعمو جیمی استعداد بالقوه‌ی نوشتن را در او تقویت می‌کند، خاله الیزابت سخت‌گیر قوانین حیرت‌انگیز بزرگ‌شدن را به او می‌آموزد و توانایی منحصر به فرد امیلی در درک وقایع پیرامونش پرده از رازی می‌گشاید که باعث می‌شود یک مرد منزوی بتواند دوباره عاشق شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"خانه‌ی توی گودال، به قول اهالی میوود در یک مایلی "همه‌جا" بود. خانه‌ای در دره‌ای کوچک و سبز که در نگاه اول احساس می‌کرده به یک‌باره مثل قارچی بزرگ و قهوه‌ای از زمین سربرآورده است و باور نمی‌کردی کسی ذره‌ذره آن را ساخته باشد. خانه در انتهای راه باریکه‌ای دراز و سبز قرار داشت و در حلقه‌ای از توسکاهای جوان تقریبا پنهان شده بود. با اینکه روستا درست آن سوی تپه قرار داشت اما هیچ‌یک از خانه‌هایش از آنجا دیده نمی‌شد. الن گرین می‌گفت آنجا سوت‌وکورترین جای دنیاست و خودش هم اگر دلش به‌حال آن بچه نمی‌سوخت، یک روز هم آنجا دوام نمی‌آورد.
امیلی خبر نداشت کسی به‌حالش دلسوزی می‌کند و در ضمن معنی سوت‌وکور را هم نم نمی‌دانست. او کلی دوست و رفیق داشت. پدرش کنارش بود - مایک بود - سوسی سال بود. خانم باد همیشه آن دوروبرها بود، درخت‌ها هم بودند - آدم و حوا، کاج خروسی و آن همه توسکا خانم‌های دوست‌داشتنی ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!