شناسنامه کتاب

عشق تابستانی
عشق تابستانی (A Fair Maiden)
نویسنده: جویس کرول اوتس (Joyce Carol Oates)
ترجمه: خجسته کیهان
ناشر: پارسه
سال نشر: 1394 (چاپ 1)
قیمت: 13000 تومان
تعداد صفحات: 215 صفحه
شابک: 978-600-253-159-9
کاتیا اسپیواک دختری نوجوان با مارکوس کیدر نویسنده و تصویرگر کتاب که از او بسیار مسن‌تر است آشنا می‌شود. وضعیت کیدر با زندگی کسالت‌بار و کارگری او تفاوت بسیار دارد، یا می‌توان گفت هیجان‌انگیزتر است. اما خانه‌ی مجلل و سرشار از موسیقی زنده و هدایای گران‌قیمت او، همگی باطنی شوم را پنهان می‌کنند. همه چیز رفته رفته و به شکلی ناپیدا تغییر می‌کند و مدل شدن کاتیا برای نقاشی تازه‌ی آقای کیدر مثل گذشته شادی‌بخش نیست. به راستی مرد از او چه می‌خواهد؟ و برای به دست آوردنش تا کجا پیش خواهد رفت؟ (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"همه چیز ساده و بدون دنگ و فنگ شروع شد. وقتی کاتیا اسپیواک شانزده ساله بود و مارکوس کیدر شصت و هشت سال داشت.
در خیابان اوشن، شهر بیهد هاربر در ایالت نیوجرسی، در رخوت فزاینده‌ی گرمای نزدیک ظهر، کاتیا که کالسکه‌ی بچه‌ی ده ماهه‌ی خانم انگلهارت را می‌کشید و دست تریشا، دختر سه ساله‌ی او را در دست داشت، از مقابل فروشگاه‌هایی خیره‌کننده‌ و رویایی که خیابان اوشن به آن مشهور بود می‌گذشت - فروشگاه عروس، کفاشی بوتری، ویکر هاوس، رالف رولن، لیلی پولیتزر، جواهرات سلطنتی، هدیه‌ی پاندورا، لباس زیر و لباس خواب پامچال. وقتی مقابل ویترین مغازه‌ی پامچال ایستاد به تماشا، صدای غیرمنتظره‌ای زیر گوشش گفت: "اگه می‌تونستی به آرزوت برسی، کدوم رو انتخاب می‌کردی؟" ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u