شناسنامه کتاب

سفر باورنکردنی ادوارد
سفر باورنکردنی ادوارد (The Miraculous Journey of Edward Tulane)
نویسنده: کیت دی کامیلو (Kate DiCamillo)
ترجمه: مهدی حجوانی
ناشر: قدیانی
سال نشر: 1394 (چاپ 3)
قیمت: 8000 تومان
تعداد صفحات: 133 صفحه
شابک: 978-964-536-233-9
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 40 نفر
ابیلین، دخترکی است که خرگوشی از جنس چینی به اسم ادوارد دارد و به او عشق می‌ورزد. روزی خرگوش از عرشه کشتی به دریا می‌افتد و گم می‌شود. از این جا به بعد، او آدم‌هایی گوناگون و دنیاهایی جدید را تجربه می‌کند.
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"روزی روزگاری در خانه‌ای که در خیابانی به اسم "مصر" بود، خرگوشی زندگی می‌کرد که سرتاپایش از جنس چینی بود. او بازوهای چینی، پاهای چینی، پنجه‌های چینی، سری چینی، تنه‌ای چینی و بالاخره دماغی چینی داشت. بازوها و پاهایش مفصل داشتند و طوری با سیم به هم وصل شده بودند که آرنج‌های چینی و زانوهای چینی خرگوش خم می‌شدند و به او آزادی حرکت می‌دادند. گوش‌های او از خز طبیعی خرگوش درست شده بودند و زیر خز، سیم‌هایی محکم و خم‌شدنی به کار رفته بودند. گوش‌های خرگوش به کمک سیم‌ها به خودشان حالت می‌گرفتند؛ حالت‌هایی که شادی و سرخوشی یا خستگی و بی‌حوصلگی را نشان می‌دادند. دم پشمالو و نرم و خوش‌ترکیب او هم از خز واقعی خرگوش بود. اسم خرگوش ادوارد تولین بود؛ خرگوشی بلندبالا که از نوک گوش‌ها تا نوک پاهایش حدود یک متر بود. چشم‌های تیز و باهوشش به رنگ آبی نقاشی شده بود ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u