شناسنامه کتاب

سرگذشت من
سرگذشت من (An Autobiography)
نویسنده: آنتونی ترالاپ (Anthony Trollope)
ترجمه: علاء‌الدین پازارگادی
ناشر: علمی و فرهنگی
سال نشر: 1394 (چاپ 2)
قیمت: 13500 تومان
تعداد صفحات: 277 صفحه
شابک: 978-600-121-545-2
نویسنده در این کتاب سرگذشت خود را از طفولیت تا اواخر عمر، صمیمانه و صادقانه تشریح می‌کند و افکار، اعمال و تعصبات خود را با ترازوی بی‌طرفی می‌سنجد.
این کتاب راه مبارزه با مشکلات زندگی را به جوانان نشان می‌دهد و آنان را در راه رسیدن به مقصد و نیل به پیشرفت یاری می‌کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"در تحریر این صفحات، چون عنوان بهتری نمی‌توانم پیدا کنم ناچار آن را تاریخچه زندگی خودم، که فرد حقیری هستم، می‌نامم و قصدم تنها این نیست که جزئیات بی‌اهمیت زندگی خصوصی خود را شرح دهم، بلکه هدف اصلی من این است که فعالیت‌های ادبی خود و شاید دیگران را که در اطرافم بوده‌اند و شکست‌ها و موفقیت‌های خود را، همان‌طور که بوده، به اضافه علل آن، تشریح نمایم و نشان دهم چه امکاناتی برای یک نویسنده مرد یا زن، که نویسندگی را وسیله امرار معاش قرار می‌دهد، وجود دارد. با وجود این، می‌دانم پرگویی دوره کهولت و تمایلی که ضمیر انسان به بازگشت به دوران گذشته خویش دارد مرا وسوسه خواهد کرد که از خود نیز سخن بگویم و باید اقرار کرد که بدون ذکر این موضوع، نمی‌توان مطالب کتاب را به شکل مشخص و مفهومی درآورد ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u