شناسنامه کتاب

درآمدی بر نظریه‌های عکاسی
درآمدی بر نظریه‌های عکاسی (Basic Critical Theory for Photographers)
نویسنده: اشلی لاگرینج (Ashley la Grange)
ترجمه: حسن خوبدل
ناشر: شورآفرین
سال نشر: 1397 (چاپ 5)
قیمت: 32000 تومان
تعداد صفحات: 488 صفحه
شابک: 978-964-2995-46-2
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 1 نفر
در این کتاب بخشی از مهم‌ترین آرا انتقادی در باب عکاسی (از طیف‌های مختلف) به زبانی ساده بیان شده و به بحث گذاشته می‌شود. نویسنده کتاب، که از مدرسین برجسته عکاسی دانشگاه‌های بریتانیا است، نتایج تجربیات خود را در تدریس این متون در اختیار علاقمندان عکاسی قرار می‌دهد.
مخاطبین این کتاب تمامی هنرجویان علاقمند به مباحث نظری هنر و به ویژه دانشجویان و دوست‌داران عکاسی هستند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
کتاب در 14 فصل به بررسی و توضیح تئوری‌های مطرح شده در چهارده اثر مهم و معروف درباره عکاسی می‌پردازد. از میان کتاب‌هایی که به آنها پرداخته شده "اتاق روشن" (رولان بارت)، "درباره عکاسی" (سوزان سونتاگ)، "سرگذشت یک عکاس" (ایتالو کالوینو)، "شیوه‌های دیدن" (جان برجر) و … برای خواننده ایرانی شناخته‌شده‌تر هستند.
نویسنده هریک از کتاب‌های موضوع بررسی خود را فصل به فصل و بخش به بخش مرور می‌کند و نکات اصلی مطرح شده در هر اثر را برای خواننده توضیح می‌دهد.

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u