چگونه می‌توانید کمک کنید؟

شما به دو روش می‌توانید ما را در اجرای طرح "جیره‌کتاب برای کودکان کم‌بضاعت" یاری کنید.

اول: هزینه ارسال کتاب برای یک یا چند کودک را تقبل کنید

هزینه عضویت بچه‌هایی که از طریق این طرح به جمع مشترکین جیره‌کتاب می‌پیوندند از محل کمک افراد علاقمند تامین می‌شود. بنابراین اگر توجه‌تان به این طرح جلب شده و فکر می‌کنید که این روش عرضه کتاب به کودکان خانواده‌های کم‌بضاعت می‌تواند تاثیر فرهنگی هرچند ناچیز بر روی این بچه‌ها و محیط اطراف‌شان بگذارد، می‌توانید با اهدای مبلغ کمک مورد نظرتان از طریق ساز و کارهایی که برای این منظور در نظر گرفته شده، ما را در اجرای این طرح یاری نمایید.

در این دوره، با توجه به افزایش قیمت کتاب و هزینه‌های دیگر (بسته‌بندی، پست، ...) هزینه ارسال یکسال کتاب برای هر مشترک کودک و نوجوانی را که از طریق این طرح به ما می‌پیوندد، مبلغ سی هزار تومان در نظر گرفته‌ایم.

دوم: ارتباط ما را با بچه‌های کم‌بضاعتی که در اطراف خود می‌شناسید برقرار کنید

حتی اگر امکان کمک مالی به اجرای این طرح را ندارید باز هم می‌توانید ما را در انجام آن یاری کنید. یکی از فعالیت‌های مهم در این طرح برقراری ارتباط با مراکز، موسسات و نهادهایی است که با کودکان کم‌بضاعت در تماس هستند و می‌توانند نقطه تماس ما با آنها باشند. تشریح فعالیت جیره‌کتاب و کسب موافقت "اولیای امور" معمولا برای خودش پروژه‌ای است و اغلب بدون داشتن "ارتباط قوی" به سرانجام نمی‌رسد! پس:

  • اگر مدرسه‌ای روستایی را در هر نقطه ایران می‌شناسید و می‌توانید با "مقامات مسئول" در آن خطه رایزنی کنید، شیوه کار ما را برایشان توضیح دهید و ببینید که آیا موافقت می‌کنند تا برای بچه‌های مدرسه‌شان کتاب ارسال کنیم
  • اگر سازمان خیریه‌ای را می‌شناسید که به کار کمک‌رسانی به خانواده‌های کم‌بضاعت، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست یا اهالی مناطق محروم کشور مشغولند، امکان ارسال کتاب، به روش جیره‌کتاب، را با ایشان در میان بگذارید و ببینید که آیا می‌توانید نظر مثبت‌شان را برای پیوستن به این طرح جلب کنید
  • و ...

اگر در هریک از اقدامات بالا موفق بودید با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در اختیارمان قرار دهید تا جلو برویم و هماهنگی‌های نهایی را با "اولیای امور" انجام دهیم! اگر هم در حین فعالیت "اطلاع‌رسانی" خود به نیروی کمکی احتیاج داشتید، باز هم به ما خبر بدهید تا به هر روشی که برایمان مقدور باشد شما را در مجاب کردن دوستان یاری نماییم.

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u